צוות המרפאה

 
הכירו את הצוות הרפואי של המרכז לרפואה וטרינרית בבת-ים:
 

ד"ר שרון דנון – מנהל ורופא בכיר

 
 
ד"ר דנון סיים את לימודיו בשנת 2004. לאחר שנת השתלמות בבית החולים הווטרינרי בבית דגן, הוא החל לעבוד כרופא מן המניין במרכז לרפואה וטרינרית. בשנת 2007 הוא החל לנהל את המרכז על כל רבדיו. תחומי עיסוקו העיקריים הם רפואת שיניים וכירורגיה כללית.

"מה שחשוב לי באמת הוא להיות חלק מהמרכז הווטרינרי, ולדעת שהשירות שאנו מספקים הוא מקצועי לחלוטין ואישי ביותר. אנו מכירים את רוב לקוחותינו בשמם הפרטי. חשוב לי שלקוחותינו ידעו שאנו שומרים על הרמה המקצועית והאישית, מתוך רצון ליצור מערכת יחסים ארוכה. אחרי הכול, אנו רוצים לשמור על בריאותם של בעלי החיים לאורך שנים".

 
 
 
דוקטור שרון דנון
 
 
 
 

ד"ר נועם קידר

 
 
ד"ר קידר השלים את לימודיו בפקולטה לחקלאות שבבית דגן בשנת 2013. כמו כן, הוא סיים בהצטיינות תואר ראשון בביולוגיה. עיקר עיסוקו הוא בתחום הרפואה הפנימית וההדמיה.

לד"ר קידר ידע נרחב ורצון עז לתרום מהידע שצבר גם בטיפול בחיות חוסות. הוא נהנה לטייל בעולם וחובב ספורט מושבע.
 
 
 
דוקטור נועם קידר
 
 
 
 

שירן מרציאנו – מנהלת המרפאה ואחות וטרינרית מוסמכת

 
 
שירן, בעלת תואר אחות וטרינרית מוסמכת מטעם מכון מגיד, מנהלת את המרפאה ברמה הרפואית והמנהלתית כאחד. היא מתמחה בניהול חדרי ניתוח וטרינריים, והשתלמה בנושאים רבים ביניהם: פיקוח הרדמה וניהול מערכות אשפוז וטרינריות.

שירן טבעונית מסורה ופעילה בארגוני זכויות בעלי חיים. היא מקפידה לבקר בחו"ל, כדי להעשיר את הידע המקצועי שלה וללמוד על חידושים מהעולם, אותם היא מיישמת במרכז.

 
 
 
שירן מרציאנו - מנהלת המרפאה ואחות וטרינרית מוסמכת
 
 
 
 

טניה קרפל – אחות וטרינרית מוסמכת

 
 
טניה היא אחות וטרינרית בעלת תואר מטעם המכון הווטרינרי בבית דגן, וברשותה ניסיון רב בתחום. היא החלה לעבוד במרכז לרפואה וטרינרית, לאחר שעבדה במשך שנים בבית החולים הווטרינרי בבית דגן ובבתי חולים וטרינריים נוספים בארץ.

טניה היא אחות חדר ניתוח מוכשרת ומנוסה. אהבותיה הגדולות הן רכיבה על סוסים וטיפול בסוסים.

 
 
 
טניה קרפל - אחות וטרינרית מוסמכת
 
 
 
 

אנה גריגוריאן – אחות וטרינרית ואחראית קבלה

 
 
אנה היא התוספת החדשה במרכז. היא הגיעה כלקוחה מרוצה והדהימה את הצוות במידת הרגישות שלה לבעלי חיים. הם לא התאפקו והציעו לה משרה. לב רחב כמו של אנה, הוא בדיוק הלב הדרוש בעבודה עם בעלי חיים.
 
 
 
 
אנה גריגוריאן - אחות וטרינרית ואחראית קבלה
 
 
 
 
 
צוות המרכז לרפואה וטרינרית ישמח לעמוד לשירותכם. צרו קשר לקבלת ייעוץ ולתיאום ביקור במרכז.